ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSU

HAKKIMIZDA

Çarşanbalı Hukuk Bürosu olarak , Avukat Şahin Çarşanbalı önderliğinde ceza davaları, sağlık ve tazminat davalarına odaklanmış bulunmaktayız. Günümüz koşullarında sağlık sektöründe yaşanan gelişme ve değişimler, sağlık hizmetinin verilmesine ivme kazandırdığı gibi bu alandaki hukuki sorunlarda da artışlar yaşanmıştır. Sağlık sektörünün göstermiş olduğu gelişime bağlı olarak bu alanda meydana gelen hukuksal sorunların uzman bakışı ile ele alınmasını gerektirmektedir. Kurucu Avukatımız Şahin Çarşanbalı ve ekibi; Hizmet alan hasta ve hizmet veren hastane arasında meydana gelen hukuki sorunlar, Sağlık personeli hekim ve sağlık personeli işvereni hastane arası iş ilişkisinde meydana gelen uyuşmazlıklar, Kamu hastanelerinde çalışan taşeron işçilerin sorunları, Özel hastanelerin hukuki danışmanlığı, Konularında profesyonel hukuk hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda sağlık hukuku alanında faaliyet gösteren çeşitli dernek ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü hizmet sunarak danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere tüm illerde kurmuş olduğumuz partnerlik sistemi ile müvekkillerimize en hızlı ve pratik çözümler sunmaktayız. Ulaşılabilir ve müvekkillerinin sorunlarını en iyi şekilde ele alıp çözüme kavuşturan ofisimiz müvekkilleri ile yakın temas halinde ve çözüm odaklı olarak çalışmaktayız.
Misyonumuz: Müvekkillerimize karşılaşmış oldukları sorunlarda belirgin fark yatacak hukuk hizmeti vererek destek vermenin yanında, sağlık sektöründeki faaliyetlerine sorunsuz şekilde ticari ve mesleki faaliyetlerine devam etmelerini sağlamaktır.
Çarşanbalı Hukuk olarak danışman ve partner ofislerimizle müvekkillerimizin ofisimizden aldıkları hizmet ile kendi amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu görev için yeterli donanım ve bilgiye sahibiz.
İşimiz müvekkillerimizin faaliyet gösterdiği sağlık sektörü ile ilgili bağlamı, sektör dinamiklerini ve sorunlarını anlama üzerine kuruludur. Bu nedenle her yıl bilgi kaynaklarımızı geliştirmeye önem vermekteyiz.

Avukat Şahin Çarşanbalı ;
1987 Çaycuma doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezunu n olarak avukatlık mesleğine 2011 yılında başlamış ve günümüzde aktif olarak serbest avukatlık yapmaktadır. Tamamen etik değerlere sahip olarak gerçekleştirdiği çalışmalarının yanı sıra mesleği geliştirmek için ön görmüş olduğu bir çok eğitim ve seminerlere katılım sağlamaktadır. Kuruculuğunu yapmış olduğu Çarşanbalı Hukuk Bürosunda faaliyet göstermekte olan Avukat Şahin Çarşanbalı, Sağlık Hukuku, Ceza Hukuku,İş Hukuku ve Medeni Hukuk başta olmak üzere bir çok hukuk alanında avukatlık faaliyetini yürütmektedir. Aynı zamanda hukuk fakültesinden yeni mezun olmuş genç avukat meslektaşları için mesleğe adaptasyon konusunda zorluk çekmemeleri ve kendilerini daha hızlı geliştirmeleri için sosyal platformlar üzerinden bilgi paylaşımları yapmayı kendisine borç bilmektedir.