0

TELEFONLA RANDEVU 

Çarşanbalı Hukuk Bürosu numarası +90 216 706 52 85 olup şahsi telefonlarımızdan danışmanlık ve bilgi vermiyoruz. Mevcut ve yeni müvekkil adaylarının ofis numarasını araması gerekmektedir. Ofis çalışma saatleri  Pazartesi-Cuma (Hafta içi) 09.00-18.00 olup bu saatler dışında avukatların dinlenme hakkı olduğu için telefonla bilgi ve danışma mümkün değildir. Yeni adli yılda büro işlerimizin %40’ına tekabül eden anlık bilgi taleplerini otomatize etmeyi hedefliyoruz. Ülkemizde vatandaşlarımız ve iş sahipleri acil olmayıp acil gibi muamele gören başta sağlık olmak üzere hukuk dahil tüm alanlarda hizmet verenlerin iş ve hayat kalitesini düşüren tavırlar içine girmekle esasen kendi değerlerine eziyet ediyorlar. Önceki yazılarımızda olduğu gibi avukatlar soruyu dinlemeden önce danışmanlık ücretini tahsil etmelidir. Çarşanbalı Hukuk olarak “bize de mi” şikayetini önemsemeden hukuki tüm konularda şahsi telefonla değil kurumsal telefondan danışma randevusu ve ücret tahsili sonrasında soruları dinleyip cevap vermekteyiz. Bunun genç yaşlı tüm avukatlar tarafından sıkı sıkıya uygulanması gerekir. Acil olmamasına rağmen histerik ve hizmet veren tarafa eziyet eden kişi ve kurumlardan hızlı bir şekilde kurtulmayı öneriyoruz. Profesyonel meslek icra eden insanların “dinlenme”, “iş ve hayatı ayırma”, “işe istediği vakti ayırma”, “gelen iş konusunda çalışma ve üzerinde düşünme” hakları vardır. Bu tür danışma talepleri olanların her medeni insan gibi beklemeyi öğrenmesi gerekir. Acil talepte bulunduğumuz tüm işlerin kalitesi bizi başından savmak isteyen profesyonel tarafından kalitesi kasıtlı olarak düşürülmektedir. 

Şahsi cep telefonundan ulaşıp hemen cevap arama (ve özellikle çalışma saatleri dışında arayan kişinin yemeğini yiyip çayını içtiği esnada) şeklindeki “zaten sordum, cevaplasan ne olur” şeklindeki veryansınların bizim nezdimizde mesleki etik karşısında önemi bulunmamaktadır. Bir hukuk bürosu organizasyonunda hiçbir talep ücret alınmadan dinlenmemelidir. 

Kademeli olarak yaptığımız bu değişiklikler konusunda artan zamanı yeni hukuk alanlarında kendimizi geliştirme ve üretmeye ayıracağız. Müvekkil ve müvekkil adaylarımıza duyurulur. 

Çarşanbalı Hukuk Bürosu 

+90 216 706 5285 

Ön Görüşme/Danışma Bedeli: 30 dakika (35 Euro)

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *