0

ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSU ŞİRKET DANIŞMANLIĞI DEPARTMANI AÇILDI

Çarşanbalı Hukuk Bürosu olarak üç yıl aradan sonra tekrar şirketler hukuku alanında hizmet vermeye başladık. Bu vesileyle hukuk muhatabı olan tacir, esnaf, kooperatif, şirket, ortaklar gibi hukukun muhatapları yeniden kendi tarzımızda ele almamız gereklidir. Zira büro olarak ön kabullerden ziyade hukuktaki en pratik ve güvenli yolu sizlere sunmayı kendimize ödev bilmekteyiz. 

 

Bu sebeple hukuk profesyonelleri olarak hizmet verdiğimiz alanları ticaret hukuku, iş hukuku, vergi hukuk gibi ayırmayı çok sevmemize rağmen günlük hayattaki ihtiyaçların bu şekilde kategorik gelişmediğini görmezden gelemeyiz. Bu nedenle büro olarak hukukun muhatabına göre hizmet ve içerik üretmek istiyoruz. O halde içeriklerimiz ve hizmetlerimiz : şirketler, boşanacak bireyler, zarara uğramış alacaklı, kaza geçirmiş bireyler gibi gerçek hayattaki karşılıklarına göre olmalıdır.

 

Bu düşünceden hareketle web sitemizde “şirketler” alanına özel alan ayırmış bulunmaktayız. Alt başlıkları ile birlikte Türk Hukuk karşısında bulunan şirketlerin hak ve ödevleri, işçileri ile olan münasebetleri, vergi dairesi ile olan ilişkileri, idare ile aralarındaki sözleşmeler gibi kümülatif bir hukuk ajandasını sizlerin dikkatine sunmaktayız. 

 

Bu ilk yazımızla birlikte kısa periyodlarla güncellenecek olan şirketler departmanı bölümünü dikkatinize sunarız. 

 

Şirketiniz için danışmanlık ve dava sorularınız için tıklayınız

 

ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSU 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *