0

ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSUNUN YENİ ADLİ YIL MESAJI

 

YENİ ADLİ YIL HEYECANI 

 

Çarşanbalı Hukuk Bürosu olarak yeni adli yıla başlamanın vermiş olduğu heyecanı yaşıyoruz. İki yıldır adalet hizmetlerinde pandemi etkisi ile meydana gelen aksamaların bu yıl biz avukatların da aktif katkısı ile en alt düzeye ineceğini temenni ediyoruz. Bu vesileyle sizlere hem geçen yıl yaptığımız çalışmaların özetini hem de bu adli yılda yapacaklarımızı anlatmak istiyoruz: 

 

2021 Yılı Adli Yılın Özeti 

 

Geçtiğimiz iki yıl boyunca büromuzun %60 düzeyindeki dijitalleşme sürecini %100’e taşımış bulunmaktayız. Bu değişimin işlerimize zaman, hız, takip ve başarıya etkisini büyük oranda yaşadık. 

 

Adli süreçlerdeki belirsizlik ve uzamaları asgariye indirmek için ; 

 

Tüm dosya sürecini tüm safahatı ile birlikte duruşmalardan bağımsız olarak; 

 

Ara kararların yerine getirilme süreçlerini haftalık olarak kontrol, 

Müzekkerelerin yerine ulaşıp ulaşmadığı, yazılıp yazılmadığını kontrol,

Bilirkişilerin süresinde rapor sunup sunmadığını kontrol, 

Tarafların süresinde işlem yapıp yapmadıklarını kontrol ediyoruz. Bunun yargı süreçlerine etkisini önemsiyoruz ve avukat olarak sistemin üç ayağından biri olmanın verdiği sorumlulukla müvekkillerimize daha öngörülebilir bir yargı hizmeti verilmesine katkıda bulunduk. 

 

Son bir buçuk senedir uyguladığımız hibrit çalışma sistemimizi geliştirdik ve şeffaf hizmet prensibi gereği bu yıl yapacağımız çalışmaların sistemini sizlere anlatmak isteriz: 

 

Görüşme ofisimiz Kartal Nursanlar Plaza’da olacaktır. Adres için tıklayınız. 

 

Birlikte çalıştığımız iki avukat meslektaşlarımızdan  İstanbul Avrupa yakasında olanlar Fatih ve Bakırköy ilçelerinde bulunmakta ve sahada çalışacaklar. Anadolu Yakasında olan ve partner olarak çalıştığımız üç avukat meslektaşlarımız Kartal-Maltepe ilçelerinden destek vereceklerdir. Büromuzun avukatları duruşma ve ara karar takiplerini yapacaklar ve kurucu avukatımız Av.Şahin Çarşanbalı ise ilk görüşmeleri, süreç planlamalarını, bilgilendirme ve raporlamaları yapacaktır. Sahadaki çalışmaların tek vücut olarak hukuki hizmete dönüşmesini sağlayacaktır. 

 

Müvekkil görüşmelerini zoom, whatsapp,whereby, skype, facebook messenger gibi internet platformlarını kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Fiziki görüşme yapmak isteyen müvekkillerimiz ve yeni iş görümeleri için Kartal’da bulunan ofisimizde görüşme yapacağız. 

 

2021 Yılı Adli Yıl Hedeflerimiz

 

2021 yılındaki dijitalleşme adımlarından ve serbest partnerlik sisteminden sonra bu yıl yeniden ivmemizi artırarak ilerlemeye devam edeceğiz. Klasik model ile modern dünyada uzun süre devam etmenin imkansız olması nedeniyle bir buçuk yıllık ara dönemde ivmemizi azaltarak dijitalleşme adımlarımızı tamamlamamız gerekiyordu. O halde ivmemizi artıracağımız bu yılki hedeflerimizi sizlerle paylaşmak isteriz : 

 

Şu ana kadar olduğu gibi bu yıl da bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak bireysel danışmanlık, ceza davaları, İş kazaları, trafik kazaları, tazminat davaları, hekim hasta malpraktis davaları  üstlenmeye devam edeceğiz. 

 

Ekip şemamızın yeniden şekillendiği iki yıl içinde birçok talep olmasına rağmen almakta tereddüt gösterdiğimiz şirketlerin danışmanlığı ve davaları ile icra takiplerini bu 2022 adli dönemde üstleneceğiz. Ekip olmadan bu tür işlerin takibi imkansız olacağından bu hazırlığımızı tamamlamış olmanın verdiği rahatlık ile 8 kişilik kadromuz ile bu işlerin üstesinden geleceğimize inanıyoruz. 

 

Yargı süreçlerinin daha verimli ve hızlı olması için azami katkıda bulunmaya büro olarak devam edeceğiz. 

 

Geçen yıllarda olduğu gibi youtube yayınlarına daha sistematik ve aktif olarak devam edeceğiz. 

 

Avukatlık Atölyesi seminerleri online ve fiziki olarak yapılmaya devam edecek. 

 

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ 

 

İş görüşme süreçlerimiz şöyle işlemektedir: 

 

Bizlere youtube, instagram ve linkedin  yayınlarımızı izleyerek ulaşmak isteyen şirket ve bireyler 0216 706 52 85 nolu numaradan bizi arayabilecekleri gibi, aynı numaranın whatsapp hesabına mesaj bırakabilirler. Aynı şekilde mail atabilir veya sosyal medya üzerinden sorularını sorabilirler.  

 

Tüm iletişim bilgilerimiz için http://www.carsanbalihukuk.com/contact.php

 

Avukatlık mesleğinin etik kuralları gereğince bir avukatlık anlaşması yapmadan doğrudan sizlere çözüm sunmamız mümkün değildir. Genellikle vereceğimiz tavsiyeler genel toplumu ilgilendiren hukuki bilgilerden ibaret olacaktır. 

 

Önce sorunuzu belgelerinizle birlikte alıyoruz ve fiyatlandırma için ücretsiz inceleme yapıyoruz. 

Size bu belge ve bilgiler karşısında ne tür bir hizmet vereceğimizi ve bunun fiyatına dair bilgi veriyoruz. 

 

Anlaşma sağlanması halinde mümkün olduğu durumlarda online, mümkün olmazsa kurye ile ıslak imza ile avukatlık anlaşmasını imzalıyoruz. Bazı tek seferlik durumlarda ödeme alınıp danışmanlık hizmetinin ifası şeklinde de sıklıkla yapmaktayız. 

 

Fiziki görüşülmesi gereken durumlarda kurucu avukatımız veya görevlendireceği avukat ile dosya görüşmesi yapılmaktadır. 

 

Daha detaylı bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

 

Yeni adli yılın hepimiz için hayırlı olmasını dileriz. 

 

ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSU 

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *