EKİP ŞEMASI 

AV.ŞAHİN ÇARŞANBALI : Kurucu avukat olup İstanbul Üniversitesinden 2009 yılında mezun olmuştur. Çalıştığı alanlar ceza davaları, tazminat davaları, iş davaları, iş kazası davaları, gayrimenkul ve kira hukuku davaları, hukuki danışmanlık ve şirket danışmanlığı şeklindedir. Ofisteki görevi yeni davaların kabulü müvekkil adayları ile görüşme, iş akış koordinasyonu, dosyaların akışıın takip etmek, görevlendirmelerde bulunmak, genel kararları almak, ofisin tanıtımı,yapılan işlerin kontrol ve son kararları almak şeklinde

.                                                                                                                 
AV.FERİT SALAZ : Partner avukatımız İstanbul Üniversitesinden 2020 yılında mezun olmuştur. Ofisimizde daha çok hukuk ceza davaları, işçi işveren uyuşmazlıkları, yabancılar hukuku, gayrimenkul hukuku üzerine çalışmaktadır. Aynı zamanda yeni gelen dosyaların hazırlanması, mevcut dosyalarla ilgili esaslı dilekçelerin yazılması, hazırlanan davaların açılması, duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin zirayeti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması

                                                                               
AV.ZANA ŞAHİN: Partner avukatımız olup Marmara Üniversitesinden 2019 yılında mezun olmuştur. Ofisimizde daha çok iş davaları, gayrimenkul davaları, vekalet ücreti alacakları ve sosyal güvenlik hukuku davaları  üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda yeni gelen dosyaların hazırlanması, mevcut dosyalarla ilgili esaslı dilekçelerin yazılması, hazırlanan davaların açılması, duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin ziyareti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması

                                                                                             
AV.SONGÜL SERAP BAKIRCI HEPVAR :  Partner avukatımız olup İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tam burslu olarak Özel Hukuk Yüksek Lisans Programı’na devam ederek başta marka hukuku, bankacılık hukuku, sigorta hukuku ve icra ve iflas hukuku alanlarında akademik çalışmalar gerçekleştirmiştir. Kişisel Verilerin Korunması Hukuku alanında çalışmalar yapmış olup Türk-Alman Üniversitesi Hukuk Fakültesi sertifikalı KVKK eğitimini tamamlamıştır.
Ofisimizde daha çok ticari davalar, ceza davaları, iş davaları, tazminat davaları ve idari davalar üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda mevcut dosyalarla ilgili dilekçelerin yazılması, hazırlanan davaların açılması, duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin ziyareti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması görevlerini yürütmektedir.

AV.EKREM SÜRER :  Partner avukatımız olup Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olmuştur. Ofisimizde daha çok ceza davaları, iş davaları, tazminat davaları ve idari davalar üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda mevcut dosyalarla ilgili dilekçelerin yazılması, hazırlanan davaların açılması, duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin ziyareti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması görevlerini yürütmektedir.

MURAT BELEN : Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisidir. Ofisimizde öğrenci stajyerimiz olup partner avukatların vermiş olduğu dilekçe yazmak, adliye ara karar işlemleri, idari işlemler ve müvekkil bilgilendirmeleri gibi işleri yapmaktadır.

DESTEK EKİPLERİMİZ

AV.HUZEYFE SARI : Partner avukatımız olup İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde kamu hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.  Ofisimizde daha çok ceza davaları üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin ziyareti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması görevlerini yürütmektedir.
AV.KEREM GÜNAYDIN : Partner avukatımız olup Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2020 yılında mezun olmuştur. Ofisimizde daha çok ceza davaları, iş davaları ve tazminat davaları davalar üzerinde çalışmaktadır. Aynı zamanda mevcut dosyalarla ilgili dilekçelerin yazılması, hazırlanan davaların açılması, duruşmalara girilmesi, cezaevindeki müvekkillerin ziyareti, gözaltı görüşmelerinin yapılması ve gerektiğinde sair avukatlık işlemlerinin yapılması görevlerini yürütmektedir.

UZMAN DANIŞMANLAR 

MUSTAFA KAYGISIZ  : ADLİ BİLİMLER UZMANI

1991 yılında Polis Akademisinden mezun olarak, İstanbul (1991), Ağrı(1995), Ankara(1998) Emniyet Müdürlüklerinde görev yaptı. 2001’de Polis Akademisi-Güvenlik Bilimleri Fakültesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladı.

1993-1995 yılında İstanbul Üniversitesi, Adli Tıp Enstitüsünde mastırını tamamlayarak adli bilim uzmanı, 1994 yılında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Teknik Büro kursunu tamamlayarak olay yeri inceleme uzmanı oldu. Ankara ve İstanbul illerinde olay yeri inceleme birimlerinde çalışarak uygulamaları yakından gördü. Hizmet içi eğitim kurslarında eğitici olarak görev aldı ve konuları ile ilgili projelerde görev aldı. S. Ü. kimyagerlik ve eğitim formasyon diplomasına sahip.

Polis Akademisinde, Kriminalistik dersi vermekte ve öğrenci kulübü olan Adli Bilimler Topluluğuna danışmanlık yapmakta. Adli konularda bilirkişilik ve danışmanlık yapmaktadır.


ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ KURULUŞLAR 

HAN KRİMİNAL : Cinayet, trafik kazaları, imza sahtecilikleri ve diğer adli vakalarda danışmanlık almaktayız. Ofisimiz ile partner kuruluş olup sahada birlikte işbirliğimiz vardır.

Ofisimiz online olarak çalışmaya entegre olup aynı çatı altında olmadan avukatlık hizmetlerinin organize şekilde yapılması konusunda deneyimli ve yeterlidir. Ofis olarak aynı zamanda gönüllü olarak staj yapmak isteyen öğrenci, stajyer avukat ve genç avukatlara deneyim kazanmaları adına örnek olay ve dosyalar vermek suretiyle gelişimlerine destek olmayı borç bilmekteyiz.
Ofisimiz online olarak çalışmaya entegre olup aynı çatı altında olmadan avukatlık hizmetlerinin organize şekilde yapılması konusunda deneyimli ve yeterlidir. Ofis olarak aynı zamanda gönüllü olarak staj yapmak isteyen öğrenci, stajyer avukat ve genç avukatlara deneyim kazanmaları adına örnek olay ve dosyalar vermek suretiyle gelişimlerine destek olmayı borç bilmekteyiz.