1

ÇARŞANBALI HUKUK MODELİ : İŞ ORTAKLIĞI/TEVKİL MODELİ

ÇARŞANBALI HUKUK MODELİ : İŞ ORTAKLIĞI/TEVKİL MODELİ

 

 

Çarşanbalı Hukuk Bürosu olarak tevkil/iş ortaklığı modeliyle üç aşamalı mülakat ile avukat meslektaşlarımız ve stajlerimizle birlikte Avukatlık Kanunu 171/2 hükmüne göre avukatlık hizmeti üretmekteyiz. Her bir avukatımızın sorumlu olduğu dosyalar bulunmakta ve bu dosyalar üzerinde duruşma, dilekçe, uyap kontrol, müvekkil bilgilendirme ve sair dosya ile ilgili işlemleri yapmaktalar. Avukatların daha kompleks işlere vakit ayırabilmesi ve stajyerlerimizin mesleğe aşina olabilmesi adına yukarıda sayılan görevlerin taslaklarının düzenlenmesi, taslak hazırlanması, bilgi notu taslağı hazırlanması gibi ön aşamaları ve onay sonrasındaki gönderim işlemleri stajyerler tarafından dosya sorumlusu avukat gözetiminde yapılmaktadır. Bulut santral hizmeti ile telefonlara yüklenen uygulama ile her avukat kendi telefonunu paylaşmaksızın büro sabit numarası üzerinden müvekkillerle görüşme yapabilmekteler. Uyap server hizmeti aracılığıyla herhangi bir uyap token kullanmadan avukatlar kendi bilgisayarları üzerinden uyap üzerinden dosyaları inceleyip gerekli olan evrakları ortak dosya paylaşım sistemine atabilmekteler. Bu sistem sayesinde uyaptaki işlem kısıtlaması da mümkün olmaktadır. Büromuz Worknet Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş.’nin markası olan Gezgin Kurumsal Koçluk ve Danışmanlık firmasından kurumsal koçluk almakta ve sistemin sağlamlaşması adına önemli aşamalar kaydetmektedir. Yaptığımız işleri analiz ve geriye yönelik incelemeye önem veriyoruz. Paydaşımız olan iş ortaklarımızın da gelişimi ve kariyer yönlendirmelerine dikkat ediyoruz.

 

Avukat Koçluğu için Worknet Teknoloji ve Danışmanlık A.Ş.’nin markası olan Avukatlık Atölyesi sitesinden inceleme yapabilirsiniz.

 

ÇARŞANBALI HUKUK BÜROSU

 

 

Ekibimiz

Ücret tarifemiz

Çalışma Yöntemimiz

Randevu

 

 

 

 

 

 

 

1 Comment

One thought on “ÇARŞANBALI HUKUK MODELİ : İŞ ORTAKLIĞI/TEVKİL MODELİ
  1. […] ÇARŞANBALI HUKUK MODELİ : İŞ ORTAKLIĞI/TEVKİL MODELİ ileGebze’deki duruşmaya Adıyaman’daki bir meslektaşımız girebilmektedir. Bunun için tabi ki e-duruşma yolunu kullanıyoruz. Bunun için duruşmaya girecek dosya sorumlusu avukatın yanında dosyada görevlendirilen stajyer avukat dosya sorumlusu avukatın yetki belgesini uyaptan gönderiyor ve kalemi arayıp vekil kaydı yapılmasını talep ediyor. Tabi ki öncesinde dosya sorumlusu avukat-stajyer avukat-yönetici avukat birlikte dosyanın duruşma hazırlığını bir hafta öncesinden hazır ediyorlar. […]

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *